|

مارکت اندروید ایرانی پلازا - دانلود بازی و برنامه جدید

 

انجمن های بحث و گفت و گو گپز ، اجتماعی شوید
رستوران مروارید

امتیاز (25) :
 
این رستوران را در گوگل محبوب کنید
بلوار مرزدارن، بین یادگار امام و اشرفی اصفهانی
44249968-44236764
منوی رستوران مروارید
نام قیمت ( تومان )
کوکتل میگو
قارچ سرخ کرده
اردو برای هر نفر
لابستر
فیله استیک با سس مخصوص سرآشپز
فیله مینیون فرانسوی با سس مخصوص سرآشپز
میگو گریل
ماهی سرخو گریل
ماهی ازون برون گریل
ماهی سالمون گریل
ماهی سوف گریل
ماهی شیر گریل
بشقاب دریایی گریل
میگو سوخاری
ماهی قزل آلا
رست چیکن
مرغ پارمسان
جوجه چینی
اسکالپ گوشت
اسکالپ مرغ
کباب بروشت مخصوص مروارید دو نفره
کباب بروشت مخصوص مروارید
فیله کباب مخصوص
فیله کباب
شیشلیک شاندیز مخصوص مروارید
برگ مخصوص
جوجه کباب مخصوص
لقمه زعفرانی مخصوص
باقالی پلو با ماهیچه
مرغ سرخ کرده
خورشت روز
برنج زعفرانی
جوجه کباب با استخوان
نظرات مشتریان


سعید

تولد دخترم را اونجا برگذار کردم با 30 نفر مهمون. غذا که دیر اومد، صدا به صدا نمی رسید، صد بار گارسون ها صندلی مهمان های مارو جابجا کردن تا رفت و آمد کنند. برنج تمام میزها تمام شد و وقتی بهشون گفتم برای یک میز 9 نفره یک دیس کوچیک کمه، یک دیس اضافه آوردن که پولشم حساب کردند و ....کلی پول می گیرن آخرشم از دم سرویس بهداشتی تا موقع خروج باید کلی انعام بدی ... خداییش وقتی مهمانی تمام شد و از در رستوران خارج شدم، احساس کردم آزاد شدم و هیچ وقت دیگه اونجا نمی رم.

Anonymous

واقعا بیخوده .نزدیک خونه ماست ولی فقط یک بار رفتیم و دیگه نمی رویم .جوجه کبابش تکه های بزرگ که من تابحال هیچ جایی ندیدم و بوی آنتی بیوتیک میداد .

مدیریت رستوران مروارید

با تشکر از نظر دوستان. منعکس می شود.

گلنار

خدائیش کیفیت غذاهاشون خوبه کاری به رفتار گارسوناش ندارم چون منی که تقریبا ماهی یه بار میرم اونجا چیزی بدی ازشون ندیدم و از غذاهاشون همیشه راضی بودم. فقط به قول دوستان شلوغی رستوران ادم و اذیت میکنه

رامین

وقتی لیست قیمت نداره میشه خیلی چیز هارو حدس زد

علی

من و همسرم یکبار آنجا رفتیم اما هیاهو و شلوغی و بی نظمی و نزدیک بودن میزها به هم که باعث می شد آدمها با فاصله های کم از هم قرار بگیرند و در رفت و آمد هم همه مشکل داشتند همچنین بی نظمی گارسون ها باعث شد بعد از مدتی که منتظر شدیم تا میزی خالی بشه وقتی یک میز در بدترین جایی که می شد به ما معرفی کردند دقیقاً در نزدیک جایی بود که گارسونها رفت و آمد می کردند برای بردن و آوردن غذا ها خلاصه تا منو رو آوردند ما عذر خواهی کردیم و رفتیم . به نظرم مدیریتش خیلی ضعیف هست و چیدمان میز و صندلی ها هم بد هست . غذا رو چون نخوردم نمی دونم .

بهی

رستوران شما حررررررف نداره منو همسرم و دخترم ماهی یکبار میاییم و هر با بهتر از قبل

parsa

tahala chanbar vase marasem davat shodam ke khode keifiate ghaza khoob bood,tahala tanhayi narftam ke barkhordeshoono bebinam

میرمحمد علی

درتاریخ 90/02/14 برای صرف شام به رستوران مرواریدمراجعه کردیم که متاسفانه غذا با گذشت زمان طولانی بدلیل نامنظمی وعدم هماهنگی بین گارسونها اماده نشد وبارها گارسونی که سفارش غذا را از ماگرفته بود به همکارانش یاداوری میکرد ولی فایده ای نداشت.
درنهایت بدلیل طولانی شدن وبا توجه باینکه کلیه میزهایی که بعد از ما مراجعه کرده بودند غذا خود را خورده بودند مجبور به ترک رستوران شدیم وبرای حساب کردن اردور به صندوق مراجعه شد وچون درخواست خانم صندوقدار برای معطلی بیشتررا نپذیرفتیم با رفتار بسیار ناشایستی از طرف ایشان مواجه شدیم که باقی مانده وجه پرداخت شده را با ترش رویی روی میز کوبید.
البته میشد مثل خودش ودر شانش پاسخش را داد ولی مثل خودش میشدی.
ظاهرا تو مملکت ما هرجا شغول میشه یا چندتا مراجعه کننده پیدا میکنه دیگه خودا را بنده نیستند. وفکر میکنن مردم حتما مجبورا که انجا میرن ویا ناراحتن نیان.
البته این مشکل واقعی ممکت ماست همه اینطوری فکر میکنند حتی دولتمرداش.نظر خود را بیان کنید