|

مارکت اندروید ایرانی پلازا - دانلود بازی و برنامه جدید

 

انجمن های بحث و گفت و گو گپز ، اجتماعی شوید
پارک ارم (شهربازی)

امتیاز (74) :
 
این مورد را در گوگل محبوب کنید

مجموعه پارک ارم‌ واقع در پنج کیلومتری غرب شهر تهران‌، با وسعتی حدود ۷۰ هکتار، وسیع‌ترین پارک در ایران است‌. این پارک در اوایل دهه ۱۳۵۰، ساخته شد و به بهره‌برداری رسید. این پارک که با سرمایه اسدالله خرم‌، سرمایه‌دار معروف‌، ساخته و به نام خودش نام‌گذاری شده بود، پس از انقلاب مصادره شد و در تملک بنیاد مستضعفان قرار گرفت‌. پارک ارم شامل دو لوناپارک با ۲۸ نوع وسیله بازی و تفریحی برای کودکان و بزرگ‌سالان است‌. دریاچه هشت هکتاری پارک نیز دارای امکانات قایق‌رانی است که برای مسابقات قایق‌رانی و اسکی روی آب مورد استفاده قرار می‌گیرد. از دیگر امکانات پارک به غرفه‌های مواد غذایی‌، کافی‌شاپ‌، رستوران سنتی و رستوران جزیره می توان اشاره کرد. پارک ارم به عنوان مجموعه‌ای فرهنگی‌، سرویس‌های ویژه‌ای برای آموزش و پرورش دارد و دانش آموزان می‌توانند با ۷۰ درصد تخفیف از اردوهای یک روزه استفاده کنند. پارک ارم طی روزهای عادی هفته از ساعت ۱۷ تا نیمه شب و روزهای تعطیل از ۱۰ صبح تا نیمه شب دایر است‌.

پنج کیلومتری اتوبان تهران - کرج
نظرات مشتریان


Anonymousjhkjk

برید ....

علیرضا شمس الدینی

من یک روز رفتم پارک ارم ترن سوار شدم حالم بد شد لطفا بگین این وسایل را امن کنید

مهیار

میخواستم از کسانی که به شهر بازی قعله ی سحرآمیز رفته اند بپرسم نظرشون رابگن من دودلم اینچا برم یا تیراژه.

حمید

مسخره ترین شهر بازیه دنیا.با شهر بازیهای کشورهای دیگه مقایسه کنید.افتضاحه.

سهیل

سوار شدن و اطمینان کردن به این دستگاهها خریت محضه

tabaso0m

salam mikhastam bdonam shahre bazi az che sa'ati baze ?
va faselash ta tehran cheqadre ? merC

Anonymous

ما خونمون تو خيابان ارم پشت پارك ارم هست.شبها از صداي جيغ و فرياد نميشه خوابيد.لطفا مسئولان پارك فكري به حاله خانه هاي اطراف پارك كنند.يا يك ديوار بلند دور پارك بكشند.

بهروز

در تاریخ 7 فروردین به شهربازی رفتیم..ترن هواییش بسیار قدیمی و فرسوده است که بهتر است تعطیل شود چون وجودش برای شهر بازی پایتخت شرم آور است!!در شهر بازی 2 وسیله ای بود که اسمش رو نمیدونم ولی دو حلقه فلزی به قطر تقریبی 2 متر بود با 4 صندلی که پس از سوار شدن این حلقه ها با سرعت و در جهات مختلف حرکت میکرد..وسیله بسیار خطرناکی است چون فشار زیادی وارد میکند که اگر کسی یک لحظه دچار از حال رفتگی یا افت فشار و کاهش هوشیاری شود دچار آسیب شدید گردن و حتی قطع نخاع میشود.یک وسیله هم بود که با چتر حالت سقوط آهسته داشت که از نظر ایمنی خیلی مناسب نبود...ولی بقیه وسایل نسبتا خوب بودند....اگر کمی قیمت ها کمتر شود برای عموم مردم قابل استفاده تر است..

tabassom

mikham 1 shahre bazi toop yu teran beram.bayad koja beram?por hayajan
ma farda darim miyaym tehran
lotfan j bedid.ya b imalam ya b webam.mamnoon

sadaf

ابته سفره خانه ی سنتی هم باشه ممنون میشم.lmikham age khub bashe maraseme namzadimo kenare dostam unja :) bgiramنظر خود را بیان کنید