|

مارکت اندروید ایرانی پلازا - دانلود بازی و برنامه جدید

 

انجمن های بحث و گفت و گو گپز ، اجتماعی شوید
پارک آبی آزادگان

امتیاز (85) :
 
این مورد را در گوگل محبوب کنید

پارک آبی آزادگان از مراکز تفریحی شهر تهران است که در منطقه 15 شهرداری تهران در انتهای بزرگراه آزادگان نزدیک به بزرگراه بسیج قرار گرفته است. این پارک امکانات شنا، موج سواری و سرسره بازی دارد. مدیریت این پارک را بخش خصوصی، تحت نظارت سازمان فرهنگی شهرداری تهران به عهده دارد. پارک آبی آزادگان در سال ۱۳۷۴، ساخته شد و حدود دو سال بعد، مورد بهره‌برداری قرار گرفت‌. این پارک آبی که از استخر مواج، دایوهای مرتفع و دریاچه تشکیل شده است به تقلید از پارک‌های آبی بزرگ جهان و به دست مهندسان ایرانی ساخته شده است‌. این پارک دارای انواع سرسره های تفریحی مارپیچ، سرسره ی مرگ، با ارتفاع های حدود 70 متر می باشد که هیجان خاصی را به شناگر القا می کند. این پارک همچنین دارای رودخانه، استخر موج، دریاچه و ساحل مصنوعی می باشد. از امکانات این پارک رستوران و بوفه می باشد.
 
 

منطقه ۱۵ شهرداری تهران در انتهای بزرگراه آزادگان نزدیک به بزرگراه بسیج
021-33739290
امکانات :
نظرات مشتریان


حسین و سعید

امروز منو داداشم رفتیم این پارک ابی بهتون پیشنهاد میکنم فقط سرسره ی موجی و فقط استخر موج اش را بروید خواهش مندم پله ها را سر بسته یا لایه بندی کنید

OMID

من که تا حالا نرفتم ولی می خواهم بروم . خدایی ولی حیف که نزدیک ماه رمضونه و من حال ندارم وگرنه می رفتم اون جا ببینم این همه تعریف می کنند، از دهکده آبی پارس باحال تره یا نه؟
لطفا قیمت و سانس های آن را به من بگویید.

Anonymous

به نظر من اگه آبش زرد نباشه !!!!!!!!!!!!! خوبه ;-)

andromeda

چون روبازه فقط برای اقایون هست

ماریا

خوش به حال آقایون!
پارسال خواهرزادمو بردم دهکده آبی پارس پشیمون شدم خیلی کثیف بود و قطره های آبی که از فلزای سرسره ها روی آدم می چکید خیلی بد بود و صفای طولانی واسه سرسره ها.این کجا و پارک آبی کشورای همسایمون کجا!!!!هیچ وقت حاضر نیستم پامو اونجا بذارم.

hasan max

زیبا جان این استخر سر بازه وخیلی بزرگ بخاطر همین سانس خانوم ها رو نداره.چون......... بقیشو خودت میدونی ولی لاتی ترین استخر منطقه ی 15 .

امیر

خدا وکیلی ته استخره

Ali

ziba jan sar poshide ke nist :D na azizam zana nemitonan bian
parsal ke 3000 toman bod emsal fekr konam 4 toman bashe

Hassan

با سلام
لطفاً در صورت امکان سانسها را برای روزهای هفته اعلام کنید.

با سپاس فراوان

حسن

ziba

خانوم ها ام هستن؟
میشه یکی بگه!!!!!!!!!!!!!!!!!!
چه روزایی ماله خانوماس؟
قیمتش؟نظر خود را بیان کنید