|

مارکت اندروید ایرانی پلازا - دانلود بازی و برنامه جدید

 

انجمن های بحث و گفت و گو گپز ، اجتماعی شوید
فرهنگسرای نیاوران

امتیاز (8) :
 
این مورد را در گوگل محبوب کنید

 

فرهنگسرای‌ نیاوران در سال ۱۳۵۶ ، با مساحت ۲۵۰۰۰ مترمربع ساخته و افتتاح شد. کامران دیبا معمار و طراح فضای فرهنگسرا‌ بوده که هم‌زمان موزه هنرهای معاصر و پارک شفق را نیز طراحی و اجرا کرده است‌. این فرهنگسرا‌ به طور خاص زیر نظر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می‌کند. 
    فضای داخلی فرهنگسرا‌ شامل سالن اصلی با عنوان تالار نیاوران با ظرفیت ۳۰۰ نفر، سالن گوشه با ظرفیت ۱۰۰ نفر، کتابخانه‌‌، نگارخانه‌، رستوران و ساختمان اداری است‌. 
    کتابخانه‌ فرهنگسرا‌ مخزن کتاب‌های تخصصی هنر است‌، و نگارخانه دارای سه سالن است که نمایشگاه‌های عکس‌، نقاشی‌، خط‌، مجسمه و ... در آن برگزار می‌شود. 
    همچنین، رستوران فرهنگسرا‌ در دو طبقه با امکانات کامل برقرار است‌. واحدهای فعال در این فرهنگسرا‌ عبارتند از: 
    واحد تجسمی‌ که وظیفه آن برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در ایام مختلف است‌; واحد نمایش که اجرای نمایش‌های مختلف را برعهده دارد; واحد موسیقی ضمن برگزاری دوره‌های عالی موسیقی خارجی و داخلی‌، اجرای کنسرت‌های مختلف و برنامه‌های پژوهشی موسیقی را نیز برعهده دارد; واحد سینما شامل فیلم‌خانه تخصصی با ۲۶ برنامه موضوعی و برنامه‌های پژوهشی یک فیلم‌، یک فیلم‌نامه‌. همچنین‌، شنبه‌ها فیلم‌های سینمایی روز اکران می‌شود. 
    در این فرهنگسرا‌ کلاس‌های آموزشی برگزار نمی‌شود.

 

پاسداران - روبروی پارک نیاوران
۲۲۲۸۷۰۸۱-۲,۲۲۲۹۹۷۳۰,۲۲۸۰۱۱۴۷
نظرات مشتریان


Anonymous

Kheili bade ke cinamatun hich barname i nadare

mersede

سلام و وقتتون بخیر
می خواستم شرایط نمایشگاه گذاشتنو تو نگارخونه ی فرهنگسرا بدونم و اینکه چندتا کار orginal باید داشته باشم و چقدر هزینه ش میشه.
ممنون میشم کمکم کنید چون تماس با شماره های فرهنگسرا هیچ فایده ای نداشته و متاسفانه جوابی نگرفتمنظر خود را بیان کنید