|

مارکت اندروید ایرانی پلازا - دانلود بازی و برنامه جدید

 

انجمن های بحث و گفت و گو گپز ، اجتماعی شوید
فرهنگسرای تفکر (معرفت)

امتیاز (11) :
 
این مورد را در گوگل محبوب کنید

فرهنگسرای تفکر(معرفت) یکی از شش فرهنگسرای واقع در منطقه غرب تهران می‌باشد. این فرهنگسرا در سال 1375 افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت و دارای فعالیت‌های متنوع و مختلف اعم از آموزشی، مذهبی، فرهنگی، هنری، ورزشی در زمینه‌های گوناگون می‌باشد. 
در سال 82 بیش از هفت‌هزار هنرجو از کلاس‌های مختلف و متنوع، شامل کلاس‌های آموزشی، مذهبی، قرآن، هنرهای تزئینی، هنرهای تجسمی و نمایشی، موسیقی، ورزشی، کلاس‌های آموزش هنری بانوان و خردسالان دوره‌های رایانه، زبان و دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام‌نور استفاده کرده‌اند. 
فعالیت خاص این فرهنگسرا تا کنون مورد استفاده شهروندان غرب تهران قرار گرفته است شامل نمایشگاه هفتگی از آثار هنرمندان در زمینه‌های مختلف، همایش علل اعتیاد و نحوه برخورد با معتادان، یک کتاب، یک نویسنده، آموزش احکام، برگزاری سلسله کلاس‌های آموزشی مسائل روزمره خانواده‌ها، مسابق خاطرات اسارت، همایش روز پلیس، همایش روزنامه‌نگاران جوان، مراسم تعزیه‌خوانی و... می‌باشد. 

از آنجا که انجام خدمات فکری در سرلوحه امور فرهنگسرای تفکر قرار گرفته، لذا برنامه‌های متنوع فرهنگی اجتماعی، مذهبی و هنری از اصولی‌ترین برنامه‌های این فرهنگسرا می‌باشد . در این رابطه ارتقای سطح فرهنگی دینی و دستیابی به جامعه متعالی از اهداف کلی فرهنگسرا می‌باشد. 

شهران - بعد از زیر گذر همت - روبروی درمانگاه مرکزی
۴۴۳۰۱۴۴۴نظر خود را بیان کنید