|

مارکت اندروید ایرانی پلازا - دانلود بازی و برنامه جدید

 

انجمن های بحث و گفت و گو گپز ، اجتماعی شوید
دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقيقات تهران

امتیاز (112) :
 
این مورد را در گوگل محبوب کنید

 

آبان ماه سال 1363 یکی از مهمترین مراکز دانشگاهی کشور برای تربیت نسل جوان، کارآمد و متخصص در شهر تهران پای به عرصه حضور گذاشت و فعالیت خود را با رشته‌های مختلف علوم انسانی ، فنی و مهندسی ، علوم پایه و کشاورزی با جذب 250 دانشجو آغاز کرد.
واحد علوم  و تحقیقات در مدت زمانی کوتاه چنان توسعه پیداکرد که در حال حاضر دارای 18دانشکده و 4 مرکز تحقیقاتی، آزمایشگاهی با بیش از 344 رشته تحصیلی در مقاطع مختلف کارشناسی ، کارشناسی‌ارشد و دکترا است و قریب به 15500 نفر از این واحد دانشگاهی فارغ‌التحصیل شده‌اند.

تهران-میدان پونک-انتهای بزرگراه اشرفی اصفهانی-به طرف حصارک
نظرات مشتریان


ali

سلام رها
من هم امسال ارشد اقتصاد انرِزی علوم تحقیقات تهران قبول شدم.ورودی بهمن

navabe

طرح ضیافت دراین دانشگاه سال 92 اجرا میشود؟

zohre

سلام خسته نباشید
من امسال دانشگاه علوم تحقیقاتوانتخاب کردم شهرستانی هستم.برام مهمه که خوابگاه داشته باشم تا ادامه تحصیل بدم ولی اطلاعی ندارم ک به دانشجوی ارشدخوابگاه تعلق میگیره یانه
ممنون میشم راهنماییم کنید

غفور فتاحي

از هر لحاظ قابل تحسين است ولي يه مشكل خيلي بزرگ داره...

فرانک فرمهینی فراهانی

با سلام و خسته نباشئد به شما
من دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی در واحد گوهردشت کرج و 4 واحدم مانده که تمام کنم و واحد خودمان ارائه نمی کند. می خواستم بدونم دانشگاه شما رشته ی منو داره و واحدهای ترجمه ی مکاتبات و اسناد 2 و ترجمه ی متون ادبی ارائه می شود؟
با تشکر

N-B

سلام خسته نباشید
من امسال دانشگاه علوم تحقیقاتوانتخاب کردم شهرستانی هستم.برام مهمه که خوابگاه داشته باشم تا ادامه تحصیل بدم ولی اطلاعی ندارم ک به دانشجوی ارشدخوابگاه تعلق میگیره یانه
ممنون میشم راهنماییم کنید

Raha

با سلام
در مورد تراز اقتصاد انرژی و درصد های آخرین فرد قبول شده در سال گذشته,ممکنه من و راهنمایی کنین؟باتشکر

Akram,sadat. mousavi

با سلام.با توجه به اینکه من از قبول شدگان ارشد{میکروبیولوژی}استعداد های درخشان (اسفند 91ا)دانشگاه علوم تحقیقات میباشم.وبدلیل عدم اگاهی از زمان ثبت نام(خواهشمندم راهنماییم کنید).با سپاس.اکرم سادات موسوی ثانی

s

با سلام و خسته نباشید

من می خواهم از پایان نامه های کارشناسی ارشد دانشکده محیط زیست برای انجام تحقیقات استفاده کنم.آیا نیازی به معرفی نامه از دانشگاه خودم میباشد. وآیا میشود از خوابگاههای زیر نظر دانشگاه استفاده کرد.و چگونه؟

با آرزوی موفقیت

Ebrahim

با سلام من دانشجوی ارشد دانشگاه علامه طباطبایی هستم می خواستم بدانم برای استفاده از پایان نامه های دانشگاه شما چه شرایط و مدارکی نیاز است.
باتشکرنظر خود را بیان کنید