|

مارکت اندروید ایرانی پلازا - دانلود بازی و برنامه جدید

 

انجمن های بحث و گفت و گو گپز ، اجتماعی شوید
بیمارستان مرکز طبی کودکان

امتیاز (37) :
 
این مورد را در گوگل محبوب کنید

طرح تأسيس مركز طبي كودكان در دي ماه 1340 پايه‌ريزي و مسئوليت اجراي آنرا به آقاي دكتر محمد قريب بنيانگذار طب نوين كودكان واگذار كردند. اعتبار اين طرح در سال 1341 توسط مدير عامل وقت سازمان برنامه تصويب گرديده با مكاتباتي كه دكتر حسن اهري با كشورهاي مختلف از جمله كانادا و آمريكا داشتند طرح بيمارستان توسط مهندسين ساختمان آن كشورها آماده و از مهر ماه 1342 ساختن ساختمان آغاز گرديد در حين كارهاي ساختماني، تجهيزات پزشكي نيز از كشور هاي مختلف سفارش و خريداري گرديد. تا اينكه در روز چهار شنبه دهم آبان ماه 1346 شمسي مصادف با 27 رجب 1387 قمري مصادف با عيد بزرگ مبعث كارهاي تأسيساتي بيمارستان تكميل گرديد. در 28 اسفند ماه 1346 روز عيد سعيد غدير خم دو واحد فيزيوتراپي و دندانپزشكي آمادگي خود را جهت پذيرش كودكان بيمار اعلام كردند و به‌دنبال آن در ارديبهشت 1347 درمانگاه بهداشت كودكان و در شهريور همان سال بخش يك شروع به بستري بيماران عفوني نمود تا اينكه در 15 آبان ماه 1347 بيمارستان مركز طبي كودكان بطور رسمي افتتاح گرديد و پذيراي كودكان بيمار شد. تعداد تخت ثابت بيمارستان 150 تخت كه 100 تخت آن بصورت فعال بوده و در آذر ماه 1347 بخش دو و در فروردين 1348 بخش سه و به دنبال آن بخش هاي 4 و 5و 6 نيز افتتاح گرديد. در زمان افتتاح درمانگاه‌هاي بيمارستان شامل درمانگاه عمومي، اورژانس ، عفوني ، فيزيوتراپي ، بهداشت ، خون ، گوش ، حلق و بيني و چشم ، قلب و عروق ، ارتوپدي ، جراحي و آزمايشگاه و راديولوژي شروع كرده است. در حال حاضر تعداد تخت ثابت 245 تخت و تعداد تخت فعال 174 تخت و تعداد اعضاي هیأت علمي اعم از زن و مرد 68 نفر مي‌باشد.

تهران ، انتهای بلوار کشاورز ، خیابان دکتر محمد قریب ، جنب بیمارستان امام خمینی(ره) ، پلاک 62
66929234
نظرات مشتریان


علی اکبری

باسلام وخسته نباشید ما پدر ومادر مهدی اکبری از دکتر مدرسی فوق تخصص ریه وهمکارانشان کمال تشکر را داریم

کریم

با سلام و خسته نباشید
بنده برای ملاقات با پزشک بیمارم طبق دستورالعمل بیمارستان از ساعت 11 تا 12 ظهر جلوی icu ایستادم و بارها و بارها زنگ زدم از پرستارها خواستم تا پزشک مربوطه را احضار کنند تا از وضعیت بیمارم آگاه شوم متاسفانه هیچ پاسخی در طول 2روز متوالی دریافت نکردم برای اطلاع از وضعیت بیمارم چه کسی را باید ببینم؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا اینقدر ضعیف عمل میشه با توجه به اینکه حق قانونی و طبیعی بیمار و همراه بیمار است که از آخرین وضعیت بیمار مطلع گردد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کریم

باسلام خسته نباشید واقعا از زحمات کلیه پرسنل و پزشکان محترم بیمارستان تشکر میکنم ضمنا انتقادی دارم و ان اینکه جای سئوال است بیمارستانی در این سطح سی تی اسکن خراب است و مسئولین به راحتی از کنار این مسئله رد میشن و با افتخار اعلام میکنند که سی تی اسکن نداریم و بیمار را به علت وضعیت وخیم نمیتوانیم به مراکز دیگری جهت سی تی اسکن مرخص کنیم ؟واقعا جای تاسف میباشدددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد

نیما

سلام ، از 17 فروردین به بعد تقریبا هرروز برای گرفتن وقت از درمانگاه آسم و آلرژی تماس میگرم و مرتب پیغام "تمامی وقتها رزرو شده "را می شنوم . کودک من باید حتما ویزیت شود به من بگویید با مسافت دور چگونه وقت بگیرم.

سیجانیAnonymous

سلام
چطور پزشکی برای کودکی که مشکل قلبی داره انتخاب میشه؟

Anonymous

با سلام ما چجوری میتوانیم برای دکتر ریه نوبت بگیریم تلفنی جواب درست نمیدن همیشه هم نوبتها رزرو شده هستند

مجیدزاده

خواستم از مسولین دانشگاه تهران و ریس مرکز طبی بپرسم نیم نگاهی به ازمایشگاه این مرکز کنندواقعا ببینن اون همه پرسنل انجا چه کار میکنند به نظر میرسد به رستوران تغییر کاربری داده اند نه کار نه جواب تلفن هر زمان هم که مراجعه کردم مشغول صرف صبحانه یا.....بودند

كيوان رحمتي

هوالشافي
باسلام
ما پدر و مادر اميرحسين رحمتي از جناب آقاي دكتر مدرسي(فوق تخصص ريه) و كليه پرسنل زحمتكش آن مركز، جهت درمان فرزندمان، كمال تشكر راداريم و از خداوند منان براي تمامي شما عزيزان شادكامي و موفقيت،در تمامي مراحل زندگي خواستاريم.

a.bayat

من از دکتر کجباف زاده و سایر همکارانش منجمله دكترارشدي . دكتر سعيدي . دکترفداكار . دکتركيهان . دکترناصح ، دکتر فلاح ، دکتر تحويلدار، دکتر حسيني،دکتر سينا ، دکتر محبوبی و سرکار خانم رحیمی و بخش پرستاری ساختمان سبز کمال تشکر را دارم که تمام وقت خودشان را صرف رسیدگی به بیماران می کنند .
من درمان فرزندم محمد رضا بیات را مدیون تلاش دسته جمعی کارکنان و دست اندرکاران و مسئولین آن بیمارستان منجمله کادر پذیرش می دانم .

باسپاس بی پایان
اردشیر بیات از اهواز

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دخترم 6 روزه آنجا بستریه چند روز داخل ای سی یو بود پرسنل انجا واقعا با شعورند ولی پرسنل بخش کلیه واقعا شعور ندارندنظر خود را بیان کنید