|

مارکت اندروید ایرانی پلازا - دانلود بازی و برنامه جدید

 

انجمن های بحث و گفت و گو گپز ، اجتماعی شوید
بیمارستان امام سجاد- ناجا

امتیاز (51) :
 
این مورد را در گوگل محبوب کنید

بيمارستان امام سجاد (ع) ناجا ( شهرباني سابق) در سال 1334 ، با بخش هاي داخلي و جراحي و ارتوپدي افتتاح شد اما، يك دهه قبل از آن كلينيك تخصصي شهرباني در خيابان سپه (كاخ شهرباني) فعاليت داشته است.
از رخدادهاي مهم بيمارستان، انجام اولين جراحي قلب باز در اين مركز در سال 1347 ، توسط دكتر هات به همراهي پروفسور بارنارد (اولين جراح قلب باز در جهان) مي باشد. لازم ذكر است كه ايشان اين عمل را ابتدا براي اولين بار در سال 1342 ، بر روي سگ انجام داده اند.
بيمارستان امام سجاد (ع) در راستاي سياست هاي كلان ناجا و لزوم خدمت رساني به كاركنان ناجا در سال 1375 ، به طور اساسي مورد بازسازي قرار گرفت و تا به امروز سير تكاملي و تجهيز روبه پيشرفت را از جنبه هاي مختلف، طي و در سال 1381 ، از نظر وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي نمره ارزشيابي درجه يك را به خود اختصاص داد.

تهران - منطقه ۷ - بهار شمالی - بالاتر از خیابان طالقانی
۷۷۵۳۱۱۱۱
نظرات مشتریان


حمیدرضا

با سلام
سارینا خانم شما با داشتن دفترچه بیمه نیروهای مسلح در اکثر بیمارستانهای کشور می توانید پذیرش بشید و در بیمارستانهای نظامی بعثت نهاجا ( اتوبان بسیج ) و 504 نزاجا ( چهار راه قصر)

سارینا

سلام من دختر دو ساله ای دارم که به تازگی دچار انحراف چشم شده خواستم بدونم متوان او را در این بیمارستان عمل کرد در ضمن دفتر چه ی طرف قرارداد ما نیروی انتظامی است اگر میشود باید چگونه نوبت بگیریم چون ما شهرستانی هستیمنظر خود را بیان کنید