|

مارکت اندروید ایرانی پلازا - دانلود بازی و برنامه جدید

 

انجمن های بحث و گفت و گو گپز ، اجتماعی شوید
بیمارستان محب

امتیاز (4) :
 
این مورد را در گوگل محبوب کنید

موسسه درمانی غیر انتفاعی محب
• این موسسه در سال 1382 به منظور حمایت از بیماران تاسیس گردید. موسسه محب ارائه خدمات درمانی با بهترین کیفیت، ولی با هزینه کمتر را هدف قرار داده است تا از این طریق ضمن بالا بردن سطح رضایت بیماران، سهم مهمی در خدمات درمانی کشور ایفا نماید.
• موسسه درمانی غیر انتفاعی محب، با بهره گیری از اساتید بر جسته، متخصصان و کارکنان مجرب و همچنین فراهم نمودن کلیه خدمات پاراکلینیکی در یک مرکز، انجام فرآیندهای تشخیص - درمانی را تسهیل نموده است.
• موسسه محب با نگرش مشارکت بین دو بخش دولتی و خصوصی و بهره گیری از نقاط قوت هر دو بخش بستر مناسبی را جهت ارائه خدمات درمانی مطلوب، فراهم نموده است. چرا که از یک سو با استفاده از اساتید مجرب دانشگاهی، و از سوی دیگر، مدیریت خدمات هتلینگ بخش خصوصی، توانسته است در جلب رضایت بیماران گام موثری بردارد.
• در حال حاضر مشارکت مرکز فوق تخصصی شهید هاشمی نژاد با موسسه محب، زمینه ساز ارائه خدمات درمانی مطلوبی در سطح بهداشت و درمان کشور شده است. به نحوی که موفق به دریافت بالاترین نشان جایزه ملی بهره¬وری و تعالی سازمانی در بخش سلامت، اخذ جایزه مدیریت سبز و انتخاب واحد خدماتی نمونه برتر از موسسه استاندارد گردیده است.

تهران -خیابان ولیعصر - بالاتر از میدان ونک - خیابان لیدا
88644630نظر خود را بیان کنید