|

مارکت اندروید ایرانی پلازا - دانلود بازی و برنامه جدید

 

انجمن های بحث و گفت و گو گپز ، اجتماعی شوید
بیمارستان شهید دکتر چمران

امتیاز (13) :
 
این مورد را در گوگل محبوب کنید

بيمارستان شهيد چمران در سال 1353 با نام بيمارستان صنايع نظامي و با مأموريت ارائه خدمات تشخيصي درماني به كاركنان صنايع نظامي تأسيس شد و پس از انقلاب شكوهمند اسلامي به نام شهيد دكتر چمران، تغيير نام يافت. در سال 79، بنا به الزامات قانوني وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي اقدام به كسب پروانه بهره‌برداري نمود و مورد ارزشيابي اعتبار بخشي سالانه بيمارستان‌هاي كشور كه توسط وزارت بهداشت و درمان انجام مي‌شود، قرار گرفت و به اخذ ارزشيابي درجه 2 معمولي نايل گرديد.
گذر از پارادايم سنتي نياز به تحولي عظيم داشت و لازم بود برنامه‌ريزي و بسترسازي‌هايي در ساختار بيمارستان در زمينه‌هاي زيرساخت، تجهيزات، نيروي انساني و فرآيندها، انجام شود. با تلاش و پشتكار و همت والاي مديران ارشد و كاركنان، بيمارستان موفق شد پله‌هاي تعالي را يكي پس از ديگري طي نمايد. به نحويكه در سال 84 براي دومين سال متوالي مفتخر به دريافت اعتبار ارزشيابي « درجه يك عالي » كه بالاترين درجه درگريد ارزشيابي وزارت بهداشت مي‌باشد، گرديد. در اولين سال با شركت در جايزه DQA موفق به دريافت گواهينامه گرايش به تعالي شد و براي سومين سال متوالي به عنوان مطلوب ترين مركز طرف قرارداد سازمان تأمين اجتماعي نيروهاي مسلح اعلام و تقدير نامه دريافت نمود. در حال حاضر بيمارستان شهيد چمران با ظرفيت 400 تخت بستري است.

 

خیابان پاسداران – میدان نوبنیاد – خیابان شهید لنگری – خیابان صنایع
22937031
نظرات مشتریان


سميرا

با عرض سلام
بيمارستان چمران بيمارستان بسيار خوبي است ولي متاسفانه در رساندن اطلاعات بسيار بسيار بسيار ضعيف ميباشند و انگار پرسنل از همه جا بيخبر هستند. لطفاً‌بررسي كنيد كسي كه به بيمارستان مراجعه مي كند وضعيت مناسب جسماني ندارد و واقعاً درست نيست كه 1 الي 2 هفته براي اينكه دكتر او را ويزيت كند گرفتار باشد

مینا دارابی

با عرض سلام و ادب خدمت دکتر خاجی(متخصص گوارش و کبد)
جناب دکتر خاجی از مشاوره ی مناسب و معرفی جناب دکتر فریدی به عنوان پزشک متخصص جراح عمومی (لاپاراسکوپی) از شما کمال تشکر را دارم.
جناب دکتر فریدی
از جراحی هنرمندانه و ماهرانه ی شما بسیار رضایتمندم و کمال تشکر را دارم.
با آرزوی سلامت و موفقیت برای هر دو بزرگوار.

seyed az tehran

با عرض سلام و خسته نباشید.... با توجه به مدیریت بسیار ضعیف این بیمارستان که حتی یک باجه درست و حسابی برای تسویه حساب در کلینیک های تخصصی و اورژانس وجود ندارد... و تمامی پزشکان یا کشیک هستند و یا با مدیریت دچار مشکل هستند......
در ضمن مساله حجاب می بایستی در مورد شخص مدیریت حل و فصل گردد و سپس به مراجعین با لحن تند ایراد گردد.
لازم است به وضع نامناسب مریضان در این بیمارستان رسیدگی گردد.

فرزانه همتی

با سلام

احتراماً خدمت مدیریت محترم بیمارستان چمران اعلام میدارم بنده فرزند یک کارمند بازنشسته ارتش می باشم که از زمانی که به یاد دارم جهت هرگونه درمان یا جراحی خود و خانواده به این بیمارستان مراجعه می نمودیم اخیراً که جهت امور درمانی به بیمارستان مراجعه نمودم با برخورد شدید مواجه شدم که حتماً بایستی کارت ملی ارئه و چادر به سر وارد بیمارستان شویم ؟ قابل ذکر است بنده حتی یک تار مو بیرون مقنعه خود نداشته و با مانتو زیر زانو کاملاً پوشیده آمده بودم ای کاش مشکل چادر سر کردن بود برخود زننده خانمهای درب ورود که فراموش کردند مراجعه کنندگان با مشکلات روانی و بیماری های متفاوت وارد انجا می شوند و نوع برخود آنها بایستی متفاوت باشد اما به صراحت می گویم کاملاً طلبکارانه و زننده بود ؟؟
مدیریت محترم ایا یک نفر یا حداقل دو نفر نیرو درب ورود کافی نیست که 5 نفر بایستی به درب ورود بازخواست کننده بیمار باشند یکی بگوید باز شروع شد دیگری خانم شما اصلاً مشکل دارید یا خانم نمیخواید خوش آمدیدی و.... البته ناگفته نماند یکی از پرسنل آقایون در ورودی درب اورژانس کاملاٌ محترمانه از من خواهش کرد چون قوانین است برای اینکه اذیت نشوم چادر سر کنم بهتر است بهتر است بهتر است این کلمه محترمانه از ایشان چیزی کم نکرد و نشان شخصیت با کمال ایشان بود .
آقای دکتر نمیدانم چه بگویم تا اما در کل بسیار متاسفم .
آگر مایل بودید از مشکلات بیمارستان از دید بیماران یا محاسن بیمارستان چمران که در بدو تاسیس با ارئه خدمات به خانواده پرسنل نظامی و به نام آنها تاسیس شده بود مطلع شوید حتماً با حضور در بخش های درمانگاهی که اکثریت به نوبه کار درمانی خود دچار مشکل شده اند سری بزنید .
والبته به نوبه خود از تمامی امکانات رفاهی چون وقت دهی آسان اطلاع رسانی به روز و خوش خلقی و همکاری بسیاری از پرسنل آن بیمارستان محترم کمال تشکر را دارم.

قبلاٌ از توجه شما کمال تشکر را دارم .نظر خود را بیان کنید